^Fel!

Dózsa György utca 17-19.

Telefonszám: +36-54-795-261

Email: berettyoujfalu@kk.gov.hu

4272 Sáránd, Kossuth u. 29.

Tel: +36-52-567-224

E- mail:sarandiskola@gmail.com

Nyitvatartás: H-P: 7-18 ó

Csengetési rend

Látogatók

HATÁRTALANUL 2021.

ERZSÉBET TÁBOR 2024.

Rólunk

Iskolánk 8 évfolyamos alapfokú, nevelési - oktatási intézmény. Képes meglévő értékeire építve a változást felvállalni, képes igazodni az igényekhez, a fejlődéshez. Az intézmény egész működésével, a tanterv értékvilágának a közvetítésével azt kívánja szolgálni, hogy az itt tanuló gyerekek képességeiknek megfelelő ismeretekkel, korszerű műveltséggel, fejlett készségekkel és megbízható erkölcsi tulajdonságokkal legyenek képesek válaszolni az őket érintő kihívásokra.

Az iskola dolgozói, olyan iskola megteremtésén fáradoznak, ahol növekednek a tanulók esélyei, ahol demokratikus légkörben van idejük és módjuk átélni sikereiket, kudarcaikat, ahol mindenki jól érzi magát, mindenkit a munka foglalkoztat, a szellemi és az emberi érték minősít.